Lumesahk KSM04 auto külgsahk

Lumesahk KSM04 auto külgsahk

Meireni uus KSM04 seeria sahk on eelkõige mõeldud kasutamiseks kiir- ja maanteedele, kus külgsaha kasutamine suurendab oluliselt sahaauto lume koristamise töölaiust. Patenteeritud elastsest polüuretaanist terahoidikud liiguvad sujuvalt üle erinevate takistuste teepinnal. Eriti kvaliteetse sõidujälje tagab hüdraulilise lisateramehhanismi kasutamine.

Fotod

  • Polüuretaan terahoidjatega lumesahk KSM04
  • Meireni uus külgsahk KSM04
  • Meireni uus auto külgsahk KSM04

Kirjeldus

Meireni uued KSM04 seeria auto külgsahad on eelkõige mõeldud kasutamiseks kiir- ja maanteedel, kus külgsaha kasutamine suurendab oluliselt sahaauto lume koristamise töölaiust. Sahka saab kasutada nii lume koristamisel töölaiuse suurendamiseks, teepeenarde puhastamiseks kui ka teepeenardel olevate lumevalli harjade mahalõikamiseks.
Uued KSM04 seeria auto külgsahad on varustatud sama tehnoloogiaga kui Meireni MSPN04 maantee esisahad, mis tähendab, et külgsahkadele on paigaldatud samad vaiksed, teepinda kopeerivad ja takistusi ületavad patenteeritud polüuretaanist terahoidikud. Samuti kuulub nüüd KSM04 külgsahkade lisavarustusse hüdrauliline lisateramehhanism, saha surumise/ kergendamise funktsioon ning sahahõlma kaldenurga muutmise komplekt.

Hetkel pakutavad seeriatooted on KSM3104, KSM3704, KSM4604 ja KSM5504.

Maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks kasuta koos maanteesahaga: N-seeria lumesahk MSPN-04.

Küsi pakkumist

Külgpaani navigatsioon

Kristo Kallasmaa

Müügi- ja turundusosakonna juhataja

Mobiil:
+372 56 93 46 81
E-post:
kristo.kallasmaa@meiren.ee