Meiren

Meireni lugu

Kuidas Meiren alguse sai

Inseneri pojana puutus Raoul juba lapsepõlves kokku erinevate masinate ja seadmetega, mis määras suuresti noore inimese hilisema ametivaliku. Kustumatu leiutamise nälg on saatnud teda terve teadliku elu.

Äripartner Jaaniga kohtuti Tallinna Tehnikaülikoolis, kus mõlemad masinaehituslikke teadmisi ammutasid. 15 aastat peale ülikooli, kui Jaanist oli saanud edukas ärimees, jooksid meeste eluteed taas kokku. Koos otsustati luua ettevõte, mis toodaks lumesahkasid, kuna Raoulil oli saha projekteerimise kogemus juba olemas. 2003. aastal sündis kahe mehe perekonnanimest tuletatud ettevõte MEIREN (Meikup ja Renser) Engineering OÜ.

Kohe alguses lepiti kokku, et kui midagi teha siis teha seda hästi. Algusaastatest peale kaasati tootearendusse ka paljud kliendid, sest just nemad oskasid kõige paremini oma vajadusi lahti seletada. Sellisest koostööst on tänaseks sündinud toode, mis teeb iga kasutaja ja teemeistri õnnelikuks.

Me hoiame oma kliente ega jäta neid kunagi muredega üksi. Me hindame väga kõiki meie konkurente, sest see annab meile võimaluse alati kellestki parem olla. Me ei arva, et igaüks peaks kunagi Meireni kliendiks saama. Jäägu see privileeg neile, kes nii on otsustanud ja nendele, kes nii varsti otsustavad.

Alati Teie,

Raoul ja Jaan