Lumesahad

Leia sobiv toode

Kõik tooted

Vali tootekategooria

Vali tehnika

  • Lennujaama lumesahk LES04 LH

    Lennujaama lumesahk LES04 LH on hüdraulilise lisateramehhanismiga (lisavarustus), tänu millele on hoovõtu- ja maandumisradade puhastamine lumest eriti tõhus. Elastomeerist terahoidikud tagavad ühtlase surve maapinnale ning säästavad hoovõtu- ja maandumisradade valgusteid. Lumesahk on varustatud hüdrauliliselt kõrguses reguleeritavate tugiratastega, vähendamaks kaalu auto esisillale ning võimaldamaks kulusäästlikumat lumekoristust.

  • Lennujaama lumesahk LESF04 (volditav)

    Lennujaama lumesahk LESF8904 on kõige suurem ja võimsam lumesahk Meireni lumesahkade tootevalikus. 9 m laiusel lumesahal on pööratavate külgsektsioonidega hõlm ja kiirliide (eemaldatav tõsteraam). 29 elastomeerist terahoidjat tagavad saha maksimaalse kontakti teepinnaga. Lisaks on lumesahal hüdrauliliselt kõrguses reguleeritavad tugirattad, vähendamaks kaalu auto esisillale ning võimaldamaks kulusäästlikumat lumekoristust.

  • Lumesahk VLES-F liigendsahk rataslaaduritele

    Lumesahk VLES-F liigendsahk rataslaaduritele on projekteeritud suuremate lumekoguste lükkamiseks. Sobivad väga hästi kasutamiseks parkimisaladel, lennuväljal ja teistel suletud aladel, kus puuduvad teest kõrgemale ulatuvad takistused. Lumesaha hõlm koosneb kokku neljast sektsioonist: keskmised sektsioonid on pööratavad kahes suunas 35°, äärmised sektsioonid on pööratavad ettepoole 90°.