Lumesahad

Leia sobiv toode

Kõik tooted

Vali tootekategooria

Vali tehnika

 • Lumesahk MSPN, külgnihutusega

  Külgnihutusega maantee lumesahad MSPN-04 esindavad Meireni uusi N-seeria lumesahkasid. N-seeria maantee lumesahal on patenteeritud kahesuunalise toimega külgnihutatav parallelogramm, mis annab autojuhile oluliselt suuremad võimalused sahaga manööverdamisel ja aitab ühtlasi katta sahatava ala maksimaalselt. Patenteeritud elastsest polüuretaanist terahoidikud liiguvad sujuvalt üle erinevate takistuste teepinnal.

 • Lumesahk KSM04 auto külgsahk

  Meireni uus KSM04 seeria sahk on eelkõige mõeldud kasutamiseks kiir- ja maanteedele, kus külgsaha kasutamine suurendab oluliselt sahaauto lume koristamise töölaiust. Patenteeritud elastsest polüuretaanist terahoidikud liiguvad sujuvalt üle erinevate takistuste teepinnal. Eriti kvaliteetse sõidujälje tagab hüdraulilise lisateramehhanismi kasutamine.

 • Auto alussahk AS2507

  Lumesahk AS2507 on terasest hõlma ja vastupidava konstruktsiooniga auto alussahk. Sahka saab kasutada aastaringselt. Suvel on alussahk kasutatav teede ehitusel ja korrashoiul võimaldades nii täitemassi laotamist kui ka pinnase ja teede tasandamist. Talvel on võimalik teostada erinevaid teede talihooldustöid: lume ja lörtsi lükkamine, jää ning lume karestamine. Vastavalt tellimusele on alussahk kas mittepööratav või hüdrauliliselt pööratav.

 • Maantee lumesahk MSP03

  Meiren Snow MSP03 lumesahk on mõeldud lumekoristustööde teostamiseks kiir- ja maanteedel. Töötades vaikselt, efektiivselt ning säästlikult hoiab lumesahk samal ajal liiklusmärgid puhtana. Eriti kvaliteetse sõidujälje tagab hüdraulilise lisateramehhanismi kasutamine.

 • Maantee lumesahk MSP04

  Meireni MSP04 maantee lumesahkadel on MSP03 seeria maanteesahkade parimad omadused. Lumesahad on mõlemale poole pööratava vastupidava konstruktsiooni, terasraami ja plastsirmiga. MSP04 seeria maanteesahkade eripäraks on patenteeritud, takistuste ületamise mehhanismiga polüuretaanist terahoidikud.

 • Lumesahk MSK

  Lumesahk MSK on mõeldud kasutamiseks ekstreemselt lumerohketes piirkondades. Selles lumesaha mudelis on kokku saanud MSP sahkade parimad konstruktsioonilised lahendused ja töökindlad komponendid koos uudse kõrgheitva hõlmaprofiiliga.

 • Lumesahk KSM

  Lumesahk KSM on auto külgsahk, millega saab efektiivselt suurendada saha töölaiust, puhastada teepeenraid kui ka eemaldada teepeenardel olevate lumevallide harju (pehme lume korral). Meireni KSM auto külgsahal on ainulaadne terade müraleevendussüsteem, mis aitab esiteradel paremini teekatet kopeerida ja ühtlasi säästab teekattemärgistust. Sahka saab tõsta ja langetada ka väljapööratud tööasendis.

 • Auto külgsahk KSR

  Auto külgsahk KSR on kohandatud Rootsi teehooldeautode kinnitustele. Lumesahk on kasutatav nii kolme- kui ka neljateljelistel veoautodel. Saha hõlm on varustatud lumevoo suunajaga, mille viskenurka saab kasutaja oma soovi järgi muuta. Terahoidikuid on võimalik valida nii jäiga kui ka pehmema kinnitusega just nagu esisahkadelgi. Samuti on võimalik kasutada kummiterade hoidikuid eraldi või kombineeritult hammasteradega.